Hamileler Tüketmeli

Günlük yaşantımızda tükettiğimiz birçok besin yoğun nüfus talebine yanıt verebilmesi için üretici tarafından, üretim aşamasını kısaltma çabası ile bu besinlerdeki vücudumuzun ihtiyaç duyduğu öğelerinin indirgendiğinin hepimiz üzülerek farkındayız.

 

Gerek yoğun iş hayatımız, gerek hızla akan sosyal hayatımız kaliteli beslenmemiz için gereken dikkat ve özene hayatımızda yer bırakmamaktadır. Vücudumuzun sağlıklı bir şekilde bu yoğun ve yorucu tempoya devam edebilmesi için gereken protein ve vitaminleri Pury Fıstık Ezmesi ile sağlamaya özen gösteren BellaNut, tüketiciye az zaman harcayarak ihtiyacı olan besin desteğini sunmayı hedeflemiştir.

Anne adaylarının kullanabileceği %100 katkısız Pury, folik asit değerinin yüksek olması nedeniyle bebeğin beyin gelişimine büyük katkı sağlamakta, aynı zamanda hiçbir hayvansal ürün içermemesi özelliğiyle de vegan, vejetaryen beslenme biçimini benimsemiş tüketicilere de yüksek protein oranı ile önemli bir beslenme desteği oluşturmaktadır. Hepimizin günlük hayatta ihtiyaç duyduğu besin öğeleri ile günlük hayatımızın önemli bir parçası olabilecek Pury Trust Gıda güvencesiyle insanların hayatında değerli bir yer tutmayı hedefliyor.

Pury Tüketimi

Pury Sade tüketilebildiği gibi, Taze-kuru meyveler (elma ve muz önerilir), pekmez, yoğurt ve benzeri doğal katkılarla tatlandırılabilir, annelerimize ve bebeklerine ihtiyacı olan besin değerlerini alabilecekleri tamamen doğal yer fıstığı ezmesini sağlıklı cam kavanozda sunuyor ve emniyet bandıyla güvenilirliğini koruyor.

Fıstığın Mucizevi Etkileri

Fıstığın sağlık açısından faydalı olmasının nedeni içerdiği zengin miktardaki vitaminlerden kaynaklanmaktadır. 100 gramlık fıstık, ortalama 567 kalori içermektedir. Fıstık A, E, C  vitaminlerini içerirken, demir, bakır, kalsiyum ve magnezyum açısından da çok zengin sayılır. Mide kanserine yakalanma riskini azaltan fıstık, cilt sağlığını korur, kalp sağlığına iyi gelir, antioksidan özelliğinden dolayı genel sağlık için faydalıdır.

Neden Kilo Yapmaz?

Yapılan bir çalışmada, bir grup deneğin günlük yediklerine 8 hafta boyunca her gün 100 kalorilik yerfıstığı da eklendi ve çalışmanın sonunda hiçbirinin kilolarında artış görülmemiştir. Bunun sebebi yerfıstığında bulunan lif, protein ve sağlıklı yağlardır. Vücudunuz yerfıstığının içerdiği tekli doymamış yağları çok hızlı şekilde enerjiye çevirebilir.

Pury Nedir ve Ne İçerir ?( Pury)

Pury alt markası sağlıklı yaşamı önemseyen, kaliteli ve doğal gıda almanın öneminin farkında olan kitleye yöneliktir. Hayvansal hiçbir madde kullanılmadan tamamen doğal ve %100 yer fıstığından üretilen ürün yüksek protein oranı ile pazarda yerini almıştır.  Tuz ya da şeker kullanılmaksızın, yalnızca yer fıstığı ile üretilmiş Pury fıstık ezmesi 750 ve 400 gramlık cam kavanozlarda hava almadan paketlenerek tüketiciye sunulmaktadır.

 

Pury’ın 100 gramında;

  • 29,3 g Protein

  • 610/2400 Enerji (kcal/kj)

  • 6,1 Karbonhidrat

  • 55,9g Yağ

  • 8,5g Lif bulunmaktadır.